Deltagerliste


Her kan de se, hvem der kommer på de forskellige stande til KreaBørs søndag den 29. november 2015 i Aalborg:

Stand nr. 1 - 
Tine Pedersen (9850 Hirtshals) - 
Stand nr. 2 - Maria Iversen (9000 Aalborg) - 
Stand nr. 3 - Hjertepynt v/Hannah Verlin (9000 Aalborg) - Håndlavet julepynt lavet med hjertet
Stand nr. 4 - Merete Brostrøm Jørgensen (9210 Aalborg SØ) - 
Stand nr. 5 - Mette Bundgaard Nielsen (9530 Støvring) - 
Stand nr. 6 - Marie Sander Kaas (9000 Aalborg) - 
Stand nr. 7 - Freia G Leather (7500 Holstebro) - 
Stand nr. 8 - Sandra Madsen (9220 Aalborg Øst) - Unikke smykker lavet i 925 sterling sølv i eget værksted    
Stand nr. 9 - Heide Hviid Photography v/Anne Marie Heide Hviid (9430 Vadum) - Håndlavede, unikke smykker med fotoprint, postkort med motiver fra Nordjylland og julekort med drømmende vinterlandskaber
Stand nr. 10 - Hjarsbæk - CVR: 26640830 (9492 Blokhus) - 
Stand nr. 11 - Hjarsbæk - CVR: 26640830 (9492 Blokhus) - 
Stand nr. 12 - Bow's by Stær / Stær Living (9440 Aabybro) - Smukke håndlavet sløjfer til håret
Stand nr. 13 - thydesign - CVR: 35476636 (6040 Egtved) - Håndtrykte unikapuder, unikke vintage bælter, armbånd samt unika stager og vaser støbt i beton 
Stand nr. 14 - Lotte Sørensen (9440 Aabybro) - 
Stand nr. 15 - Sally Pedersen (9430 Vadum) - Filtede sjaler og unikke smykker
Stand nr. 16 - MosterKaren v/Maia Roikjær (9000 Aalborg) - illustrationer hvortil inspiration kommer fra hverdagens små opdagelser
Stand nr. 17 - Nadja Jespersen (9000 Aalborg) - 
Stand nr. 18 - Anne Østenby (9000 Aalborg) - Fotokunst & keramik
Stand nr. 19 - Hjarsbæk - CVR: 26640830 (9492 Blokhus) -
Stand nr. 20 - Anne Sauer - CVR: 36128038 (9000 Aalborg) - 
Stand nr. 21 - Christine Bové (9400 Nørresundby) - Kunstneriske og funktionelle glasværker mundblæst og formgivet i hånden samt keramik, træ, illustrationer og smykker
​Stand nr. 22 - Mette Bach (9400 Nørresundby) - 
​Stand nr. 23 - Lene Dragsbæk (9440 Aabybro) - 
​Stand nr. 24 -
​Stand nr. 25 - Karina Bastholm (9440 Aabybro) - 
​Stand nr. 26 - Tine Søhus Pedersen (9490 Pandrup) - Finurlige keramikfugle og mange andre fine kreationer
​Stand nr. 27 - Tine Søhus Pedersen (9490 Pandrup) - Finurlige keramikfugle og mange andre fine kreationer  
​Stand nr. 28 - Aterium - CVR: 34312311 (9000 Aalborg) - 
​Stand nr. 29 - Charlotte Johansen (9320 Hjallerup) - 
Stand nr. 30 - Kasper Poulsen (9000 Aalborg) - 
​Stand nr. 31 - Ingermarie Madsen (9400 Nørresundby) - 
​Stand nr. 32 - Ingermarie Madsen (9400 Nørresundby) - 
​Stand nr. 33 - Zitta Sommer (9400 Nørresundby) -   
​Stand nr. 34 - Skabervaerk v/Rikke Andersen (9300 Sæby) - Grafiske print, list origami, håndlavede øreringe samt beton
​Stand nr. 35 - Liselotte Heftholm (9900 Frederikshavn) - 
​Stand nr. 36 - Agerbo Design (9000 Aalborg) - Læder design, Illustrationer, krukker samt smykker
​Stand nr. 37 - Ann Christina Fabricius (9800 Hjørring) - Håndlavede glasperler som bruges i smykker samt håndlavede glasfingerringe
​Stand nr. 38 - Lone Mendelgren (9220 Aalborg Øst) - 
Stand nr. 39 - Stofhjertet.dk (9000 Aalborg) - 
​Stand nr. 40 - Pernille Emilie Mølgaard (9400 Nørresundby) - 
Stand nr. 41 - Ekaterina Poliakova (8000 Århus C) - Tegninger, illustrationer og prints. Både originaler, prints og unikke tegninger
Stand nr. 42 - Anca Diaconu (9000 Aalborg) - 
​Stand nr. 43 - Evelina Mihialova (9000 Aalborg) - 
​Stand nr. 44 - Carina Toksig (9400 Nørresundby) - Egne producerede ting til børneværelset
Stand nr. 45 - Anne Fisker (9220 Aalborg Øst) - 
Stand nr. 46 - Anne Fisker (9220 Aalborg Øst) -